Cyberbezpieczeństwo

Jak zabezpieczyć firmę przed kradzieżą danych w sieci?

Współcześni użytkownicy sieci pozostawiają swoje dane w coraz większej liczbie miejsc. Dzieje się tak, ponieważ niemal wszystkie obszary życia - od usług komercyjnych, poprzez kontakty z urzędami i organizację świadczeń medycznych, aż po działalność gospodarczą i pracę zawodową - realizowane są w pewnym stopniu z wykorzystaniem narzędzi systemów informatycznych. Tworzeniem skutecznej ochrony wrażliwych danych przed przypadkowym ich ujawnieniem bądź kradzieżą zajmuje się dziedzina zwana cyberbezpieczeństwem.

W kancelarii Hauslag W-D | G:

  • Przeprowadzamy audyt procedur bezpieczeństwa związanych z systemami informatycznymi w firmie.
  • Czuwamy nad tworzeniem oraz wdrażaniem procedur mających na celu zabezpieczenie danych i informacji.
  • Weryfikujemy poprawność i kompletność dokumentacji systemów IT w świetle obowiązujących przepisów prawa, a także Polskich Norm i norm międzynarodowych.
  • Doradzamy, jak postępować, gdy dojdzie do incydentu cyberbezpieczeństwa.
  • Reprezentujemy klientów w postępowaniach przed organami administracji - w tym przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Występujemy w postępowaniach sądowych dotyczących naruszeń bezpieczeństwa danych.
Cyberbezpieczeństwo

Co o współpracy z Kancelarią Hauslag W-D | G mówią klienci?

Każdą decyzję dotyczącą kształtowania i rozwoju oferty podejmujemy z myślą o klientach. Kluczową rolę w tym procesie odgrywają opinie oraz informacje zwrotne. Zobacz, jak klienci postrzegają współpracę z naszą kancelarią. (Przedstawione opinie zamieszczone zostały na Profilu Firmy w Google i nie były weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od osób, które skorzystały z oferty)

Bardzo dziękuję Panu Tomaszowi Wolny -Dunst oraz Tomaszowi Witt za błyskawicznie przeprowadzoną sprawę, za ich zaangażowanie i super kontakt. Sprawa załatwiona w niespełna tydzień dzięki czemu miałam spokojny urlop. Polecam z całego serca.

Aga Czech

Polecam bardzo kancelarii pana Tomasza oraz jego samego ponieważ bardzo pomógł mi w mojej bardzo trudnej sprawie o podział majątku praktycznie myślałem że zostanę z niczym jednak dzięki pracy pana Tomasza byłem równym uczestnikiem w podziale majątku jest to człowiek pełen zaangażowania i pełni profesjonalny w tym co robi pan Tomasz został mi przydzielony z urzędu tym bardziej jestem pełen podziwu bo już miałem prawie dobrze urzędu i szczerze mówiąc byłem zawiedziony ich zaangażowaniem A to jestem naprawdę bardzo bardzo Mile zaskoczony Pan Tomasz na każdym etapie sprawy bardzo chętnie mi pomaga tłumaczył jakie mamy możliwości jestem pełen podziwu polecam każdemu tą kancelarię i pana Tomasza jeszcze raz dziękuję Kancelarii jaki zarówno osobiście dziękuję panu Tomaszowi za jego zaangażowanie i pomoc

Robert Krasiński

Kancelaria wywalczyła odszkodowanie za duże opóźnienie w locie Lufthansy. Wprawdzie trwało to trochę, ale zakończyło się powodzeniem. Zachęcam do korzystania z AirHelp, żeby linie lotnicze nie ignorowały swoich pasażerów. Dziękuję bardzo.

Grażyna Karaś

Profesjonalnie, skutecznie i kompleksowo. To w największym skrócie o kancelarii. Pomoc i wsparcie na każdym etapie sprawy. Zawsze odpowiedzą i doradcą w choćby najbardziej błahych tematach. Czuć, że dbają o dobro swojego klienta.

Piotr Bojke

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Google

Służymy wsparciem i doradztwem z zakresu prawa IT. Jak możemy pomóc Tobie?

W sprawie pytań oraz konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny:

lub poprzez formularz:

Formularz kontaktowy

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

W czym możemy Ci pomóc?